Liigeste ravi ja ennetamine

Geel Traugel Tartus

Geel Traugel
39€78€
412

Tellima Traugel

Soodustus -50%

Kuidas saada Traugel geeli Tartuse liigeste raviks hinnaga 39€?

Artriidi või artroosi raviks mõeldud geeli, mille toimet kinnitavad kõik vajalikud sertifikaadid, saate osta otse tootjalt, järgige protseduuri:

 1. täitke ametlikul veebisaidil taotlusvorm; peate sisestama oma kontaktandmed tellimisvormi;
 2. pärast kontaktandmete saatmist helistab juhataja määratud numbril ühe tunni jooksul, et korraldada kohaletoimetamine ja taotluse osas konsultatsioon ning kinnitada tellimus;
 3. tasumine paki eest pärast kättesaamist.

Ainult nüüd saate kasutada soodussoodustust ja saada Traugel soodushinnaga!

Kuidas osta Tartus Traugel

Traugel on geel, mida reumatoloogid Eestis välja kirjutavad artriidi, artriidi ja muude liigesehaiguste korral. Traugel on suurepärane haiguste ennetamiseks. Mõjutab tõhusalt liigeste side- ja kõhrekudet ning taastab nende liikuvuse.

Kuidas tellida Traygel Tartus kreemi?

Tartus valuvaigisti geeli (Eesti) tellimiseks ja ostmiseks järgi juhiseid:
 • sisestage oma nimi ja telefoninumber;
 • operaator helistab teile tellimuse kinnitamiseks;
 • kontrollige pakki postkontoris ja alles seejärel maksate (postiljoniga määratud aadressile paki saatmise hind võib erinevates linnades olla erinev).

Liigeste ravi ja ennetamine Traugel geeliga on kiireim viis tervise saavutamiseks! Kiirusta oma tellimus ametlikul veebisaidil esitama! Ainult täna -50% ALLAHINDLUS! Tartus tellitavate kampaaniakaupade kogus hinnaga 39€ on piiratud! Tellimuse eest tasuge alles peale paki kättesaamist, raha ette ei kandke!

Teised Eesti linnad, kust saab osta Traugel

Eesti linnad, kus saab osta Traugel

Traugel TallinnasTraugel Kuressaares
Traugel aastal Kardlas
Linnad Eestis

Arvustused Traugel Tartus

 • Jakob
  Mul tekkis pärast pensionile jäämist käte liigeste artriit. Käisin paljude arstide juures, nad soovitasid süste, pille, salve, kuid liigeste liikuvus ainult halvenes, arvasin juba, et kaotan täielikult võime isegi ise süüa. Sai teada Traugelist! See on tõeline ime! Vaid paari kuuga unustasin haiguse.
  Traugel
 • Liza
  Teen sporti professionaalselt ja mu liigesed on pidevalt suurema stressi all. Õlaliigeses ja selgroos tekkis terav valu. Kolleeg soovitas Traugeli. Vaid nädala pärast olin valuvaba ja sain tööle naasta. Traugel aitas mind palju!
  Traugel