Kasutamise kogemus Traugel

Patsiendid üle kogu maailma on Trausgeli kasulikke toimeid juba kogenud. Mõned neist jagavad oma ülevaadet geeli kasutamisest.

Praha Otakari Traugel geeli kasutamise kogemus

Traugel kasutamise kogemusOlen põdenud põlveliigeste artriiti üle 8 aasta. Selle aja jooksul kasutasin erinevaid salve, tablette, füsioteraapiat. Arst soovitas mul proovida uut artriidi raviks mõeldud geeli Traugel. Ma ei teadnud sellest varem midagi, lugesin ülevaateid, uurisin koostist ja geeli kasutamist. Mind köitis ravimi loomulik koostis ja kasutusmugavus. Geel sobib igas vanuses inimestele, soovitatav sportlastele Tellisin geeli tootja ametlikult kodulehelt. Müüakse pehmes tuubis, meeldiva lõhna ja konsistentsiga, mis imendub kiiresti.

2 kuud hõõrusin regulaarselt Traugeli põlvepiirkonda. Peale igat manustamist oli tunda valu vähenemist, 10 päeva pärast suurenes liigese liikuvus ja valu muutus tähtsusetuks. Ja kuu aega hiljem kadusid nad täielikult. Käisin röntgenuuringul, mis näitas, et side- ja kõhrekoed hakkasid kasvama. Arst soovitas ravi jätkata veel kuu aega. Nüüd olen täiesti kindel, et kõndimisel tekkinud valud on kadunud, liigeste liikuvus on paranenud.

Soovitan geeli kasutada kõigil, kes põevad liigesehaigusi, nagu ka varem.