Liigeste ravi ja ennetamine

Geel Traugel Tallinnas

Geel Traugel
39€78€
412

Tellima Traugel

Soodustus -50%

Kuidas tellida Tallinnas liigeste raviks mõeldud Traugel geeli hinnaga 39€?

Artriidi või artroosi raviks mõeldud geeli ostmiseks, mille toimet kinnitavad kõik vajalikud sertifikaadid otse tootjalt, toimige järgmiselt.

 1. täitke ametlikul veebisaidil taotlusvorm, sisestage tellimisvormile oma telefoninumber ja nimi;
 2. pärast kontaktandmete saatmist helistab haldur teile järgmise tunni jooksul konsultatsiooniks ja tellimuse kinnitamiseks;
 3. paki eest tasumine sularahas kullerile või postkontoris.

Ainult nüüd saad kasutada soodushinnaga kampaaniasoodustust ja tellida Traugel soodushinnaga!

Kuidas osta Tallinnas Traugel

Traugel on geel, mida reumatoloogid Eestis välja kirjutavad artriidi, artriidi ja muude liigesehaiguste korral. Traugel on suurepärane haiguste ennetamiseks. Mõjutab tõhusalt liigeste side- ja kõhrekudet ning taastab nende liikuvuse.

Kuidas tellida Traygel Tallinnas kreemi?

Tallinnas (Eesti) valuravi geeli tellimiseks ja tellimiseks järgi juhiseid:
 • esitage soodushinnaga kiirtellimus;
 • Kõnekeskuse spetsialist võtab teiega tellimuse kinnitamiseks ühendust;
 • kontrollige pakki postkontoris ja alles siis makske (kulleriga teie määratud aadressile kohaletoimetamise hind võib olenevalt linnast erineda).

Liigeste ravi ja ennetamine Traugel geeliga on kiireim viis tervise saavutamiseks! Kiirusta oma tellimus ametlikul veebisaidil esitama! Ainult täna -50% ALLAHINDLUS! Tallinnas tellitavate 39€ kampaaniakaupade kogus on piiratud! Kauba saab kätte ja tasuda postkontoris või kullerilt, kes paki kohale toimetab, raha ette ei kanna!

Teised Eesti linnad, kust saab osta Traugel

Eesti linnad, kus saab osta Traugel

Traugel TartusTraugel Kuressaares
Traugel aastal Kardlas
Linnad Eestis

Arvustused Traugel Tallinnas

 • Anneli
  Neli aastat tagasi diagnoositi mul reumatoidartriit. Mind raviti pikka aega pillide ja salvidega, kuid leevendus oli ajutine ja liigeste halvenemine jätkus. Mind suunati uue arsti juurde ja ta soovitas proovida traugel geelihooldust. Pärast kuuajalist ravi kadus valu täielikult ja liigeste liikuvus suurenes.
  Traugel
 • Triinu
  Kuu aega tagasi kõndisin trepist alla ja väänasin hüppeliigese välja. Uuringu tulemused kinnitasid põlveliigese nihestust ja kõõluse rebendit. Sõber soovitas Traugeli, selle toote abil saan jälle kõndida!
  Traugel