Arvustused Traugel

 • Anneli
  Neli aastat tagasi diagnoositi mul reumatoidartriit. Mind raviti pikka aega pillide ja salvidega, kuid leevendus oli ajutine ja liigeste halvenemine jätkus. Mind suunati uue arsti juurde ja ta soovitas proovida traugel geelihooldust. Pärast kuuajalist ravi kadus valu täielikult ja liigeste liikuvus suurenes.
  Traugel
 • Jakob
  Mul tekkis pärast pensionile jäämist käte liigeste artriit. Käisin paljude arstide juures, nad soovitasid süste, pille, salve, kuid liigeste liikuvus ainult halvenes, arvasin juba, et kaotan täielikult võime isegi ise süüa. Sai teada Traugelist! See on tõeline ime! Vaid paari kuuga unustasin haiguse.
  Traugel
 • Liza
  Teen sporti professionaalselt ja mu liigesed on pidevalt suurema stressi all. Õlaliigeses ja selgroos tekkis terav valu. Kolleeg soovitas Traugeli. Vaid nädala pärast olin valuvaba ja sain tööle naasta. Traugel aitas mind palju!
  Traugel
 • Triinu
  Kuu aega tagasi kõndisin trepist alla ja väänasin hüppeliigese välja. Uuringu tulemused kinnitasid põlveliigese nihestust ja kõõluse rebendit. Sõber soovitas Traugeli, selle toote abil saan jälle kõndida!
  Traugel
 • Rasmus
  Kõik meie pere mehed olid liigesehaigused. Arst soovitas ennetava raviga varakult alustada. Ta andis mulle nõu Traugel. Ta ütles, et tegemist on uue tootega, millel pole analooge. Kasutan geeli kaks korda aastas ennetava meetmena ja olen kindel, et suudan liigesehaigusi ennetada.
  Traugel
Kasutaja hinnang Traugel
4
12